Počasie

DNES JE

Mobilný rozhlas MUNIPOLIS

Vybav z mobilu

Pristupujte k službám miest a obcí elektronicky vďaka aplikácii mID

Odber noviniek

Prihláste sa na odber našich noviniek. Pokračovaním súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.

Aplikácia MUNIPOLIS pre občanov

Dobrý deň milí spoluobčania,

Prinášame Vám komunikačnú službu MUNIPOLIS, vďaka ktorej sa k Vám informácie dostanú vždy včas.

ZADARMO budete informovaní o dôležitých udalostiach priamo do Vášho telefónu (prostredníctvom SMS, emailov, hlasových správ, ankiet alebo aplikácie pre telefóny).

V týchto dňoch Vám bude do Vašich poštových schránok doručený „Registračný leták“ s informáciami ohľadom aplikácie MUNIPOLIS.

Zaregistrovať sa do aplikácie môžete cez tento registračný link alebo cez QR kód uvedený na registračnom letáku alebo osobne na obecnom úrade spolu s vyplneným registračným letákom.

Ak budete potrebovať s registráciou pomôcť, neváhajte nás kontaktovať, či už telefonicky alebo osobne na obecnom úrade v čase úradných hodín.